Laatste keer Golden Girls na 26,5 jaar

Het zit er op…

Na meer dan 26 jaar werd op vrijdag 25 november de laatste wedstrijd gespeeld door Forza Dames 5 (de Golden Girls). Iedere speelster vindt het jammer, maar er is niets aan te doen. Door meerdere blessures werd de beslissing genomen.

Het team heeft veel verschillende namen en verschillende pieken gehad. Kampioenschappen zijn gevierd, bekers zijn gewonnen en met het 25 jarig jubileum in 2015 kwam iedereen, ook uit voorgaande jaren, weer eens bij elkaar.
Één speelster heeft het tot het einde, met spelen, volgehouden; Gertie, de aanvoerster van het team. Ook Mieke behoort na alle jaren nog tot het team, maar kwam de laatste tijd niet aan spelen toe door een vervelende knieblessure. Op de derde plaats komt Els, zij stopte vorig seizoen na 26 jaar door een schouder blessure.
Hier de namen van de speelsters door de jaren heen: Ada, Judith, Marja, Astrid, Ineke, Joke, Georgette, Irma, Ingrid, Jacqueline, Marleen, Ada, Thecla, Krianne, Lydia, Janet, Esmeralda, Lilly, Marian, Willy en Marieke. Ook invalsters Daphne en Angela konden altijd opgeroepen worden wanneer er hulp nodig was.
De laatste wedstrijd op 25 november werd helaas verloren met 3-0 van team Bolle, maar hier ging het niet om, het ging om het plezier dat de dames hebben gehad al deze jaren.

Forza wilt de Golden Girls enorm bedanken voor de inzet tijdens ieder seizoen en voor de inzet binnen de vereniging!

Foto’s van de laatste wedstrijd zijn te vinden in het foto album.

September

Competitieavond 1
Datum vrijdag 18 september 2020
Zaaldienst (vroeg) V.V. Wiska Zaaldienst (laat) Zeelandia 1
Zeelandia 2 DRV Accountants/WIK
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 14 V.V. Wiska VC. Lob Zeelandia 1
3 B 48 Zeelandia 2 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs DRV Accountants/WIK
2
21:00
4 A 5 Zeelandia 1 Country Floor & More V.V. Wiska
3 B 27 DRV Accountants/WIK Consultancy Talents Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
2 B 43 Zeelandia 3 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 2
Datum vrijdag 25 september 2020
Zaaldienst (vroeg) V.V. Wiska Zaaldienst (laat) VC. Lob
Consultancy Talents Consultancy Talents
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 9 V.V. Wiska Mosselhandel Bout Country Floor & More
3 B 34 Ravia/Tolhoek Schilders DRV Accountants/WIK Consultancy Talents
2
21:00
4 A 11 Country Floor & More VC. Lob V.V. Wiska
3 B 44 Consultancy Talents Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs DRV Accountants/WIK
2 B 60 Zeelandia 2 Zeelandia 3 Ravia/Tolhoek Schilders
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d

 oktober

Competitieavond 3
Datum vrijdag 2 oktober 2020
Zaaldienst (vroeg) V.V. Wiska Zaaldienst (laat) Mosselhandel Bout
Ravia/Tolhoek Schilders Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 4 V.V. Wiska Country Floor & More Zeelandia 1
3 B 28 Ravia/Tolhoek Schilders Consultancy Talents Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
2
21:00
4 A 10 Zeelandia 1 Mosselhandel Bout V.V. Wiska
3 B 59 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Zeelandia 3 Consultancy Talents
2 B 36 Zeelandia 2 DRV Accountants/WIK Ravia/Tolhoek Schilders
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 4
Datum vrijdag 9 oktober 2020
Zaaldienst (vroeg) Country Floor & More Zaaldienst (laat) Ravia/Tolhoek Schilders
Consultancy Talents Zeelandia 3
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 2 Mosselhandel Bout Country Floor & More VC. Lob
3 B 32 Consultancy Talents DRV Accountants/WIK Zeelandia 3
2
21:00
4 A 18 VC. Lob V.V. Wiska Mosselhandel Bout
3 B 55 Zeelandia 3 Zeelandia 2 DRV Accountants/WIK
2 B 46 Ravia/Tolhoek Schilders Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Consultancy Talents
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 5
Datum vrijdag 30 oktober 2020
Zaaldienst (vroeg) Mosselhandel Bout Zaaldienst (laat) Zeelandia 1
Ravia/Tolhoek Schilders Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 12 Mosselhandel Bout VC. Lob Zeelandia 1
3 B 58 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 3 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
2
21:00
4 A 20 Zeelandia 1 V.V. Wiska Mosselhandel Bout
3 B 29 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Consultancy Talents Zeelandia 3
2 B 51 DRV Accountants/WIK Zeelandia 2 Ravia/Tolhoek Schilders
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d

 november

Competitieavond 6
Datum vrijdag 6 november 2020
Zaaldienst (vroeg) Country Floor & More Zaaldienst (laat) Zeelandia 1
Zeelandia 2 Zeelandia 3
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 6 Country Floor & More Mosselhandel Bout VC. Lob
3 B 42 Zeelandia 2 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 3
2
21:00
4 A 23 VC. Lob Zeelandia 1 Country Floor & More
3 B 31 Zeelandia 3 Consultancy Talents Ravia/Tolhoek Schilders
2 B 35 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs DRV Accountants/WIK Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 7
Datum vrijdag 13 november 2020
Zaaldienst (vroeg) Zeelandia 2 Zaaldienst (laat) Zeelandia 3
Zeelandia 1 DRV Accountants/WIK
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 22 Mosselhandel Bout Zeelandia 1 VC. Lob
3 B 30 Zeelandia 2 Consultancy Talents DRV Accountants/WIK
2
21:00
4 A 3 VC. Lob Country Floor & More Mosselhandel Bout
3 B 39 DRV Accountants/WIK Ravia/Tolhoek Schilders Consultancy Talents
2 B 49 Zeelandia 3 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 8
Datum vrijdag 20 november 2020
Zaaldienst (vroeg) Mosselhandel Bout Zaaldienst (laat) Country Floor & More
DRV Accountants/WIK Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 17 Mosselhandel Bout V.V. Wiska Country Floor & More
3 B 57 DRV Accountants/WIK Zeelandia 3 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs
2
21:00
4 A 21 Country Floor & More Zeelandia 1 Mosselhandel Bout
3 B 53 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Zeelandia 2 Zeelandia 3
2 B 38 Consultancy Talents Ravia/Tolhoek Schilders DRV Accountants/WIK
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d
Competitieavond 9
Datum vrijdag 27 november 2020
Zaaldienst (vroeg) VC. Lob Zaaldienst (laat) V.V. Wiska
Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 2
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 8 VC. Lob Mosselhandel Bout V.V. Wiska
3 B 52 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 2 Consultancy Talents
2
21:00
4 A 24 V.V. Wiska Zeelandia 1 VC. Lob
3 B 56 Consultancy Talents Zeelandia 3 Zeelandia 2
2 B 45 DRV Accountants/WIK Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Ravia/Tolhoek Schilders
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d

 december

Competitieavond 10
Datum vrijdag 4 december 2020
Zaaldienst (vroeg) Country Floor & More Zaaldienst (laat) VC. Lob
Consultancy Talents Zeelandia 3
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter van
20:00
4 A 16 Country Floor & More V.V. Wiska Zeelandia 1
3 B 50 Consultancy Talents Zeelandia 2 Zeelandia 3
2
21:00
4 A 15 Zeelandia 1 VC. Lob Country Floor & More
3 B 37 Zeelandia 3 DRV Accountants/WIK Zeelandia 2
2 B 41 Uw Groene Vakwinkel Schuddebeurs Ravia/Tolhoek Schilders Consultancy Talents
Hokdienst (vroeg) t.b.d Hokdienst (laat) t.b.d