Programma

Competitieavond 1
Datum vrijdag 10 september 2021
Zaaldienst (vroeg) Zeelandia 1 Zaaldienst (laat) Zeelandia 2
Uw Groene Vakwinkel Mosselhandel Bout
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 A & B 54 Hutsekluts 1 Zeelandia 1 Mosselhandel Bout
3 B 99 Zeelandia 3 Uw Groene Vakwinkel Ravia/Tolhoek Schilders
4 A 22 VC. Lob Country Floor & More Zeelandia 2
21:00
2
3 B 68 Hutsekluts 2 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 3
4 A 41 Zeelandia 2 Mosselhandel Bout VC. Lob
Hokdienst (vroeg) Wahid Hokdienst (laat) Marnix
Competitieavond 2
Datum vrijdag 17 september 2021
Zaaldienst (vroeg) Ravia/Tolhoek Schilders Zaaldienst (laat) Country Floor & More
Zeelandia 3 Zeelandia 2
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 B 58 Hutsekluts 1 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 2
3 B 90 Uw Groene Vakwinkel Zeelandia 3 Zeelandia 1
4 A 3 Mosselhandel Bout VC. Lob Country Floor & More
21:00
2
3 A & B 64 Hutsekluts 2 Zeelandia 1 Uw Groene Vakwinkel
4 A 15 Country Floor & More Zeelandia 2 Mosselhandel Bout
Hokdienst (vroeg) Mirella Hokdienst (laat) Jaap
Competitieavond 3
Datum vrijdag 24 september 2021
Zaaldienst (vroeg) Zeelandia 2 Zaaldienst (laat) Zeelandia 3
Mosselhandel Bout Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 A & B 55 Hutsekluts 1 Zeelandia 2 Zeelandia 1
3 A & B 71 Ravia/Tolhoek Schilders Mosselhandel Bout Uw Groene Vakwinkel
4 A 13 Country Floor & More VC. Lob Zeelandia 3
21:00
2
3 B 69 Hutsekluts 2 Uw Groene Vakwinkel Ravia/Tolhoek Schilders
4 A & B 94 Zeelandia 3 Zeelandia 1 Country Floor & More
Hokdienst (vroeg) Marnix Hokdienst (laat) Wahid
Competitieavond 4
Datum vrijdag 1 oktober 2021
Zaaldienst (vroeg) Uw Groene Vakwinkel Zaaldienst (laat) VC. Lob
Zeelandia 3 Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 B 59 Hutsekluts 1 Uw Groene Vakwinkel VC. Lob
3 B 80 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 3 Zeelandia 2
4 A 2 Mosselhandel Bout Country Floor & More VC. Lob
21:00
2
3 A & B 65 Hutsekluts 2 Zeelandia 2 Ravia/Tolhoek Schilders
4 A 24 VC. Lob Zeelandia 1 Mosselhandel Bout
Hokdienst (vroeg) Mirella Hokdienst (laat) Jaap
Competitieavond 5
Datum vrijdag 8 oktober 2021
Zaaldienst (vroeg) Mosselhandel Bout Zaaldienst (laat) Uw Groene Vakwinkel
VC. Lob Country Floor & More
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 A & B 51 Hutsekluts 1 Mosselhandel Bout Country Floor & More
3 A & B 73 Ravia/Tolhoek Schilders VC. Lob Zeelandia 3
4 A 35 Zeelandia 1 Zeelandia 2 Uw Groene Vakwinkel
21:00
2
3 B 70 Hutsekluts 2 Zeelandia 3 Ravia/Tolhoek Schilders
4 A & B 82 Uw Groene Vakwinkel Country Floor & More Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) Jaap Hokdienst (laat) Wahid
Competitieavond 6
Datum vrijdag 15 oktober 2021
Zaaldienst (vroeg) Zeelandia 3 Zaaldienst (laat) Country Floor & More
Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 B 60 Hutsekluts 1 Zeelandia 3 Zeelandia 1
3 B 88 Uw Groene Vakwinkel Ravia/Tolhoek Schilders Mosselhandel Bout
4 A 25 VC. Lob Zeelandia 2 Country Floor & More
21:00
2
3 A & B 61 Hutsekluts 2 Mosselhandel Bout Uw Groene Vakwinkel
4 A 14 Country Floor & More Zeelandia 1 VC. Lob
Hokdienst (vroeg) Mirella Hokdienst (laat) Wahid
Competitieavond 7
Datum vrijdag 5 november 2021
Zaaldienst (vroeg) Country Floor & More Zaaldienst (laat) Zeelandia 1
Ravia/Tolhoek Schilders VC. Lob
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 A & B 52 Hutsekluts 1 Country Floor & More VC. Lob
3 B 98 Zeelandia 3 Ravia/Tolhoek Schilders Uw Groene Vakwinkel
4 A 5 Mosselhandel Bout Zeelandia 2 Zeelandia 1
21:00
2
3 B 87 Uw Groene Vakwinkel Hutsekluts 2 Zeelandia 3
4 A 33 Zeelandia 1 VC. Lob Mosselhandel Bout
Hokdienst (vroeg) Wahid Hokdienst (laat) Marnix
Competitieavond 8
Datum vrijdag 12 november 2021
Zaaldienst (vroeg) VC. Lob Zaaldienst (laat) Uw Groene Vakwinkel
Mosselhandel Bout Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 A & B 53 Hutsekluts 1 VC. Lob Zeelandia 1
3 A 11 Country Floor & More Mosselhandel Bout Ravia/Tolhoek Schilders
4 A & B 95 Zeelandia 3 Zeelandia 2 Uw Groene Vakwinkel
21:00
2
3 B 77 Ravia/Tolhoek Schilders Hutsekluts 2 Country Floor & More
4 A & B 84 Uw Groene Vakwinkel Zeelandia 1 Zeelandia 3
Hokdienst (vroeg) Jaap Hokdienst (laat) Mirella
Competitieavond 9
Datum vrijdag 19 november 2021
Zaaldienst (vroeg) Uw Groene Vakwinkel Zaaldienst (laat) Ravia/Tolhoek Schilders
Mosselhandel Bout Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 B 86 Uw Groene Vakwinkel Hutsekluts 1 Zeelandia 1
3 A & B 91 Zeelandia 3 Mosselhandel Bout Country Floor & More
4 A 43 Zeelandia 2 VC. Lob Ravia/Tolhoek Schilders
21:00
2
3 A & B 62 Hutsekluts 2 Country Floor & More Zeelandia 3
4 A & B 74 Ravia/Tolhoek Schilders Zeelandia 1 Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) Leendert Hokdienst (laat) Wahid
Competitieavond 10
Datum vrijdag 26 november 2021
Zaaldienst (vroeg) Zeelandia 3 Zaaldienst (laat) Mosselhandel Bout
Uw Groene Vakwinkel Zeelandia 1
Tijd/Hal Poule Wedstr.# Team 1 Team 2 Scheidsrechter
20:00
2 B 96 Zeelandia 3 Hutsekluts 1 Zeelandia 1
3 B 79 Ravia/Tolhoek Schilders Uw Groene Vakwinkel VC. Lob
4 A 42 Zeelandia 2 Country Floor & More Mosselhandel Bout
21:00
2
3 A & B 63 Hutsekluts 2 VC. Lob Ravia/Tolhoek Schilders
4 A 4 Mosselhandel Bout Zeelandia 1 Zeelandia 2
Hokdienst (vroeg) Marnix Hokdienst (laat) Jaap